Okullararası Voleybol Küçükler Yarı Final Müsabakaları sona erdi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan “Okullararası Küçükler Kız ve Erkek Voleybol Yarı Final” müsabakaları sona erdi.
Kızlarda ve erkeklerde 14 okuldan 68 sporcunun katıldığı müsabakalar, Menderes Spor Salonu ile Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
Müsabakalara küçük kızlarda Kayseri Demir Karamancı Ortaokulu, Mersin Yusuf Bayok Ortaokulu, İstanbul Kazım Karabekir Ortaokulu, Osmaniye Sumbas Binalı Yıldırım Yatılı Bölge Ortaokulu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Esentepe İlkokulu, Ankara Prof. Dr. Mehmet Sağlam orta Okulu ve Antalya Cengiz Topel Orta Okulu katıldı.
Küçük erkeklerde ise Adana Evliya Çelebi Ortaokulu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Polatpaşa İlkokulu, Hatay Gökmeydan ortaokulu, Mersin Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu, Manisa Şadi Turgut Ortaokulu, İstanbul Yenibosna Fatih Ortaokulu ve Gaziantep Şahinbey Belediye Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu katıldı.
4 gün süren müsabakalar sonunda dereceye giren okullar şu şekilde:
A Gurubu Küçük Kızlar: Mersin Yusuf Bayok Ortaokulu birinci
B Gurubu Küçük Kızlar: Antalya Cengiz Topel Orta Okulu birinci
A Gurubu Küçük Erkekler: Mersin Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu birinci
B Gurubu Küçük Kızlar: Hatay Gökmeydan Orta Okulu birinci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.