Sivil polislere ateş ederek kaçan 3 kişi yaşanan kovalamaca sonrasında yakalandı. Zanlıların yakalandığını gören vatandaşlar, “Polise ateş edenleri bize verin” diye bağırdı ve yuhaladı.
Edinilen bilgiye göre, Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Mimsin Şirintepe Mahallesi’nde sabah saatlerinde sivil polislere bir otomobilden ateş eden zanlıların kaçtığı öğrenildi. Olay sonrasında balkonda bulunan bir kişinin yaralandığı ve polis ekipleri ile zanlılar arasında kovalamaca yaşandığı bildirildi.

KAYSERİ’DE, SİVİL POLİSLERE ATEŞ EDEREK KAÇAN 3 KİŞİ YAŞANAN KOVALAMACA SONRASINDA YAKALANDI. ZANLILARIN YAKALANDIĞINI GÖREN VATANDAŞLAR, “POLİSE ATEŞ EDENLERİ BİZE VERİN” DİYE BAĞIRDI VE YUHALADI. 

Yaşanan kovalamaca sonrasında zanlılar S.P., C.A. ve M.A. yakalanarak polis otosuna bindirildi. Polis ekipleri zanlıların kullandığı otomobilde inceleme yaparken, çevrede toplanan vatandaşlar, “Polise ateş edenleri bize verin” diyerek tepki gösterdi. Tepki gösteren vatandaşların çoğalması üzerine zanlılar doktor kontrolünden geçirilmek üzere olay yerinden götürüldü.
Yetkililer, gözaltına alınan zanlılar hakkında işlem başlatıldığını bildirdi. -iha

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla