ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Şeker Fabrikalarının kapatılmaması için ,CHP Genle Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Çorum’da gerçekleştirilen Büyük Şeker Mitingine katıldı.
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer yaptığı açıklamada; ” Her konuşmalarında yerlilik ve milliklikten dem vuranlar , Cumhuriyetin bütün yerli ve milli kazanımlarını acımasızca,düşmanca ve miras yedi tavırlarla yok etmeyi,zarar ediyor bahaneleri ile  satmayı kendilerine bir görev olarak görmektedirler.Bu durum karşısında genel merkezimizin ve örgütlerimizin çalışmaları  sayesinde vatandaşlarımız da yapılan yanlışları görmektedirler.” dedi.

Özer ; ” Hem genel merkezimizin hem de il ve ilçe örgütlerimizin yaptığı çalışmalar ile Çorum mitingi kimin ne kadar milli ve yerli olduğunu kimin ne kadar halkçı olduğunu ve kimin ne kadar vatan sevdalısı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. Genel Başkanımızın miting kürsüsünden de söylediği gibi hiç şeker fabrikası yaptırmayanların şeker fabrikalarını satmaya çalışması halk nezdinde çok büyük bir tepkiye sebep olmuştur. O yüzden Vatanımıza olan sevgimizden aldığımız güç ile bir kez daha haykırıyoruz ” ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ”. ” dedi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.