SP Melikgazi Gençlik Kolları’ndan Gaziler ve Şehitler Derneği’ne Ziyaret

S

SAADET PARTİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ GENÇLİK KOLLARI, HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI YILMAZ ÜÇKAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

aadet Partisi Kayseri Melikgazi Gençlik Kolları, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Yılmaz Üçkan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Şube Başkanı Yılmaz Üçkan “Parti çalışmalarının ülkemize, milletimize faydalı olmasını temenni ediyorum. Türkiyemiz’in birlik ve beraberlik içerisinde yaşaması için vatanımızın bölünmez bütünlüğünün korunması için milletimizin bir araya gelmesinin önemli olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.
İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kemal Ekici’de yeni göreve gelen Şube Başkanı Yılmaz Üçkan’ı tebrik ederek “Türkiye’de terör büyük bir sorun. Hala bu ülkede analar ağlamaya devam ediyor. Çok büyük bir kanayan yara, çok büyük bir sorun. Bir an önce derhal çözülmesi gereken bir sorun. Ülkemiz grup düşüncesi olmadan insanları bölmeden ayırmadan bütün vatandaşlarımızı kucaklayan bir zihniyetle bir anlayışla vatandaşımıza hizmet edecek kişilerce yönetilmelidir.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.