Sucuk ekmek yeme yarışması, Erciyes’te eğlenceye davetiye çıkaracak

Birbirinden renkli ve eğlenceli organizasyonlarla kayak faaliyetlerini Nisan ayında da sürdüren Erciyes Kayak Merkezi, 8 Nisan Pazar günü sucuk ekmek yeme yarışmasıyla eğlenceye davetiye çıkaracak. Midesine ve boğazına güvenen 10 yarışmacı, 10 dakika içinde en fazla sucuk ekmeği yemek için yarışacak.
Kış sezonu boyunca pek çok ulusal ve uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapan Erciyes, hafta sonları düzenlenen birbirinden farklı aktiviteler ile misafirlerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta engelli bireyler için engelleri kaldıran Kayseri Erciyes A.Ş, bu kez midesine güvenenleri ağırlamaya hazırlanıyor. Erciyes Dağı’nda bu yıl ilk kez düzenlenecek olan ‘Sucukla Patla’ yarışmasında 10 dakika içinde en fazla sucuk ekmek yiyebileceğini iddia eden yarışmacılar bir araya gelecek. 8 Nisan Pazar Günü Erciyes Kayak Merkezi Tekir Kapı’da düzenlenecek etkinlikte 10 yarışmacı zamanla yarışırken, izleyiciler de kahkahaya boğulacak. Organizasyon komitesi tarafından kurayla belirlenerek yarışmaya hak kazanan 10 yarışmacı, 06 Nisan Cumartesi günü www.kayserierciyes.com.tr ve www.sucuklapatla.com web sayfaları yanı sıra Kayseri Erciyes A.Ş’nin resmi@erciyeskykmrkz Facebook, İnstagram ve Twitter sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.
Sucuk Ekmek yeme yarışması sonucunda kazanan yarışmacılara ödüller ve çeşitli hediyeler verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.