Vali Kamçı’dan “Yeni Yıl” Mesajı

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Vali Kamçı, “2017 yılını geride bırakıyor ve yeni bir yıla giriyoruz. Yeni umutlarla karşılayacağımız 2018 yılının, Kayserili hemşerilerim için istikrarlı, başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olması hepimizin ortak dileğidir” ifadesinde bulunduğu mesajını şu şekilde sürdürdü:
“Her yeni yıl, sorunların aşılması yolunda inançları güçlendirir, beklentileri artırır. Geçmişin değerlendirmesi yapılarak, yeni hedefler, değişimler için fırsat oluşturur ve insanların geleceklerine umutla bakmasını sağlar.
Bugün İlimiz gelişmeler neticesinde, ülkemizin ve dünyamızın örnek şehirlerden biridir. Bu da müteşebbislerimizin toplumsal ve ekonomik yaşamda karşılaşılan güçlüklerin aşılabilmesi için devletimize verdiği destek, gelişme, büyüme ve kalkınma yolunda en büyük güvencemiz olmuştur.
Çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe ilişkin kaygılarını en aza indirebilmek, onlara daha güzel günler bırakabilmek, yeniliklere açık, her zaman gurur duyacağımız bir Kayseri olarak ilerlemek için hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir.
Tüm hemşerilerimin bu bilinçle, güçlü ve gelişmeye ulaşma yolunda yılmadan çalışması ve ülkemize sahip çıkması gerekmektedir.
Vatandaşlarımızın sağduyusu, fedakarlık ve sorunların aşılması yolunda gösterdiği birlik ve dayanışma, güçlü Ülkemizin en önemli güvencesidir.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimizin yeni yılını kutluyor, 2018 yılının milletimiz, ülkemiz, dünyamız ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.