Hacılar’da, ilçenin sorunlarını görüşmek ve vatandaşların şikâyet ve önerilerini dinlemek amacıyla Şubat ayı halk toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Mustafa Temiz Başkanlığında, Gürdoğanlar Ortaokulu konferans salonunda düzenlenen halk toplantısına, İlçe Jandarma Komutanı Muhittin Doğan, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Hacılar İlçe Emniyet Müdür Vekili Metin Karataşlı, ilçedeki kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Mustafa Temiz, yapılan halk toplantısının sağlık, genel asayiş, eğitim, din hizmetleri, sosyal hizmetler konularında sorunların ve taleplerin tespit edilmesi için yapıldığını söyledi. Kaymakam Temiz, “Sosyal yardımlar konusunda bizim ulaşamadığımız vatandaşlarımız var ise sizin bizlere bu konularda yardım etmenizi istiyorum. Vatandaşların talep ve sorunlarının yetkili kurumlara iletilerek çözülmesi için el birliği ile çalışacağız”  şeklinde konuştu.

İlçede görev yapan muhtarlar ve vatandaşların talep istek ve şikâyetlerini dinleyen Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici’de isteklere cevap verdi. Başkan Ekici, “Hes caddesini biraz daha genişleterek ilkbaharla birlikte sıcak asfaltını yapacağız. Sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz artarak devam edecek. Vatandaşlarımızın bu programlara katılımını bekliyoruz. Ayrıca ilçemizde asfalt ve diğer çalışmalarımıza kış aylarının bitmesi ile birlikte başlayacağız.” Dedi.

İçişleri Bakanlığının talimatı uyarınca vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, her ay düzenli olarak gerçekleştirecek olan halk toplantısında kurum amirleri de gelen istek ve şikâyetleri değerlendirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. -KURUM BÜLTENİ

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla