Vatandaşlarımızın İstek ve taleplerini dikkate alarak çözüm üretiyoruz

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve hemşehrilerileriyle sohbet eden onların istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalışan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, her zaman olduğu gibi hemşerilerini ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.
Başkan Şinasi Gülcüoğlu; “Halkımızla kucaklaşıp, dertleşiyoruz. Onların sorunlarını, istek ve taleplerini dikkate alarak çözüm arıyoruz. Vatandaşımızın sorunlarını kendi sorunumuz olarak algılıyor, elimizden gelen yardımı vermeye çalışıyoruz. Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyemizin kapıları vatandaşlarımıza her zaman açık.Hemşehrilerimizle iç içe olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Başkan Gülcüoğlu’na her fırsatta ulaştıklarını ve dertleştiklerini ifade eden vatandaşlar, “Başkanımız adeta sırdaşımız oldu. Kendisinden Allah razı olsun” diye konuştular. -KURUM BÜLTENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.