Voleybolculardan Başkan Cabbar’a ziyaret

Develi Belediyesi Voleybol Kulübü sporcuları ve yöneticileri Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret etti.

DEVELİ BELEDİYESİ VOLEYBOL KULÜBÜ SPORCULARI VE YÖNETİCİLERİ DEVELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET CABBAR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. 

Ziyarette, Voleybol İl Temsilcisi Halil Dicle Başkan Mehmet Cabbar’a voleybol sporuna vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Ziyarette konuşan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2. ligde mücadele eden Develi Belediyesi Voleybol Kulübünün daha güzel başarılara imza atacağını söyleyerek, “Develimizde voleybola ilgi giderek artmaktadır. İnşallah bizler gençlerimizin bu ilgi ve alakasını doğru kanalize edebilirsek çok daha büyük başarı sağlamış olacağız. Gençlerimizin sağlıklı ortamlarda kendilerini gerçekleştirebilecekleri ve sevdiği işlerle meşgul olmaları bizler için en büyük başarıdır. İnşallah bu sezonda desteğimiz daha da artacak ve daha çok birlikte olacağız” dedi.-İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.