Yahyalı Belediyesi’nden İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

İstanbul Beşiktaş’ta terör saldırısı sonrası şehit olan polisler için Yahyalı Belediye Başkanı Öztürk, belediye meclis üyeleri ve birim müdürlerinden oluşan bir heyet, Yahyalı İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.
Polise ve sivil vatandaşlara yönelik düzenlenen terör saldırısını protesto etmek, polislere moral ve destek vermek için yapılan ziyarette, emniyet müdürlüğünde görev yapan polislere karanfil dağıtılarak baş sağlığı dilendi.
Ziyarette konuşan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, haince yapılan terör saldırısını şiddetle kınadığını belirterek “ Ülkemizin ve Polis Teşkilatımızın başı sağ olsun. Biz polisimizin, her zaman yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz. Polisimize, Askerimize karşı İstanbul’da ve daha önceden yapılan terör saldırılarını nefretle kınıyoruz. Ciğerimiz yandı ama hiçbir zaman pes etmeyeceğiz. Biz, canımızla, malımızla sizlerin yanındayız. İçerdeki ve dışardaki düşmanlarımız bizi asla yıldıramayacaklar. Rabbim sizlere ömürler versin. Tırnağınıza taş değirmesin. Huzurumuz, güvenliğimiz ve asayişimizi sağlayan sizlersiniz. Bugün sizlere destek olmak için meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimizle ziyaretinize geldik. İlçemizin 36.600 nüfusu var ve bu nüfusumuzun hepsi asker ve polisimizin yanında. Allah izin verirse, şehitlerimiz için yakında bir programımız olacak. İnşallah hep birlikte edilen dualara amin diyeceğiz.” diye konuştu.
Yapılan anlamlı ziyaret için teşekkürlerini ileten Yahyalı İlçe Emniyet Müdür Vekili İbrahim Ceylan’da “Sizlerin desteğini görmek, bizleri dimdik ayakta tutuyor. Acımız büyük ama bu vatan şehitsiz olmayacak. Bizlerde şehit olmaya namzediz. İnşaallah, Cenab-ı Allah bize de nasip eder. Allah’ın izniyle ülkemizin dirilişi başladı. Bu diriliş, inşaallah zirveye kadar devam edecek. Sağ olsun halkımız, değerli büyüklerimiz yanımızda duruyor. Öğrencilerimiz gelerek, bizleri ziyaret ediyor, destek oluyorlar. Buraya gelen öğrencilerimizin duruşları, bakışları geleceğimizin daha parlak olacağını gösteriyor. İmam Hatipli öğrencilerimiz şehitlerimiz için yirmi adet hatim inmişler. Sağ olsunlar bizlere gelen destekler, acımız bira olsun hafifletti. Bu acı sadece emniyet teşkilatımızın değil, tüm ülkemizin acısı. “ şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.