YALNIZ DEĞİLSİN ERTEKİN!

Göreve geldiği günden itibaren çalışma azmi, gayreti ve tarzı ile Kayseri için bir şans olan Alpaslan Baki Ertekin haftasonu holdingin isim değişikliği ile ilgili toplantıda önemli açıklamalar yaptı. “Boydak” isminden biran önce kurtulmanın şart olduğunun altını çizen Ertekin, son zamanda FETÖ ve yandaşlarının hedefi haline getirildi.

Özellikle sosyal medya da adeta linç edilmeye çalışılan Ertekin ise açtı ağzını yumdu gözünü. Duruşu ile FETÖNÜN UŞAKLARINA adeta ders veren Ertekin’e ise destek yağdı. Holdingin son 10 yılda fetöye 400 milyon dolar para aktardığına dikkat çeken Ertekin, FETÖ denilince akla gelen markalardan bir tanesi olmaktan rahatsızlık duymamızdan dolayı yenilenen adımız ile Erciyes Anadolu Holding olarak Kayseri için, Türkiye için üretmeye ve ihracata katkı sağlamaya devam edeceğiz. 2016 yılından bu yana 283 Milyon Dolar borç öderken kasamıza 70 Milyon Dolar daha para girişi sağladık. ‘Boydak Holding’e gidenin eli boş dönmüyor, herkese para saçılıyor’ gibi safsatalar ortaya çıktı.  15 Temmuz hain darbe girişimi ile 10 sene öncesinde bu holdingden tek bir kaynağa para gitmiş ve bu 10 yıl boyunca FETÖ’nün toplam para 400 Milyon Dolar cebine para koyulmuş” dedi.

Kendisi göreve geldikten itibaren ise sosyal sorumluluk projelerine 2 yılda sadece 8 milyon dolar aktırıldığını ve bunun içinde şehit ailelerinden tutunda Kayserispor’a verilen desteğin yer aldığını açıkladı.

Ertekin “Boydak” isminin kaldırılmasına tepki gösterenlere ise twitter’dan çok ama çok sert cevap verdi. Fetö elebaşına “sümüklü” diyen Ertekin adeta linç kampanyası ile kendisini sindirmek isteyenleri bir çırpıda püskürttü. Ertekin, FETÖ’den hapis cezası olan zat isim değişikliğine onay vermeyiz diyormuş. Senden onay isteyen kim? Başarısızlığımızı saklamak içinmiş. Rakamlar senin bile anlayacağın kadar net şekilde büyük başarı var diyor. Gündemi değiştiriyormuşuz. Gündemimiz tek ve değişmez FETÖ ile mücadele.

Aynı zat sırıtarak kıskanıyorlar demiş. Kim senin neyini kıskansın 251 vatandaşımızın katili olan FETÖ’den hapis cezası aldığını unutmuş olabilirsin ama Kayseri unutmadı. Soy ismi gururuymuş al tepe tepe kullan bize zuldü, çok şükür kurtulduk.Algı yapmana izin yok artık. Yeter.

Son olarak bu zat Hukuk geldiğinde herşey hızlıca düzelir demiş. Memlekette hukuk Ergenekon’da yoktu, balyoz da yoktu,  futbolda şike davasında yoktu. Sümüklü Fetullahın cüppeli teröristleri görevdeyken yoktu. Sümüklünün bir türlü gelmez bahar rüyaları gibi senin de rüyan boş.

Paralarımızı saçıp savuruyorlar demiş. 10 yıl boyunca FETÖ’ye yılda 40milyon$ dan toplam 400milyon$ verdiniz. Biz iki senede Kayserispor, Kayseri basket, PÖH binası, Yurtlar, şehit yakınları, öğrenci bursu vs onlarca yere yılda 4 milyon$ verdik FETÖ’nün 1/10 hak etmiyorlar mı?”

Ertekin üzerinden FETÖ operasyanlarını karalamaya çalışanlara bu şehirde fırsat vermemek hepimizin görevi olmalıdır. Eksik yapan yanlış yapan varsa muhakkak bedelini öder. Ama 17-25’teki gibi yolsuzluk algısı yapıp kamuoyu desteği almaya çalışan KRİPTO FETÖCÜLERE ve FETÖ SEVİCİLERE fırsat verirsek, bunlar sinsi hesaplarını ilk fırsatta yine uygulamaya koymaya çalışacaktır.

Bu sebeple “ERTEKİN” Fetö ile mücadelenin “KALESİ” ve “SEMBOLÜDÜR”

Yok logo fetönün bankasının logosuna benziyormuş! Yok yeni logoya bilmem ne kadar para ödenmiş gibi fetönün işine yarayacak ayak oyunlarına da fırsat vermemeliyiz, alet olmamalıyız.

ALPASLAN BAKİ ERTEKİN YALNIZ DEĞİLDİR…

 

#kürşataçıkgöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.