Yaptırdığı okulun öğrencilerine iftar verdi

Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri hayırsever iş adamı İzzet Bayraktar’ın verdiği iftar davetinde bir araya geldi.
Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bahçesinde gerçekleştirilen davete Fakülte Dekanı Prof. Dr. Temel Yeşilyurt, Fakülte Sekreteri İzzet Aslan, Merkay Genel Müdürü Yavuz Çağlıişlek, Muhasebe Sorumlusu Arif Akşehirliğioğlu ve öğrenciler katıldı.
İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Temel Yeşilyurt iftar daveti ile ilgili yaptığı açıklamada, “Mübarek Ramazan Ayının Cuma gününe denk gelen iftar muhteşemdi, güzel bir organizasyondu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Özellikle bu güzel iftara vesile olan hayırsever büyüğümüz İzzet Bayraktar beye gönülden teşekkür ediyorum. Fakültemize çok büyük katkıları oldu. Her yıl verilen iftar yanında öğrencilerimize sağladığı burslarla da her zaman maddi ve manevi desteklerini gördük ve görmeye de devam ediyoruz. Kendisinden Allah razı olsun, kendisine hayırlı ve uzun bir ömür diliyorum” diye konuştu.
İftar İzzet Bayraktar Camii İmam Hatibi tarafından okunan Kur’an tilaveti ve dua ile sona erdi. -İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.