‘Yeni Kocasinan’ için istişare toplantıları devam ediyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2017 yılında yapılacak olan yatırım ve projelerle ilgili birim müdürleriyle istişare toplantıları yaptı.
‘Yeni Kocasinan’ için hassasiyetle çalıştıklarını dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan’ımıza, Kayseri’mize daha kaliteli hizmetler sunabilmek için yoğun gayret sarf ediyoruz. ‘Yeni Kocasinan’ı daha hızlı bir şekilde oluşturarak, Türkiye’ye hatta Dünya’ya örnek bir ilçe olmasını istiyoruz. Bu kapsamda yaptığımız toplantılarla birim müdürlerin 2017 yılında yapacak projeleri ve kendi ekipleriyle yaptığı çalışmaları,ihtiyaçları ve önerileri değerlendiriyoruz. Projelerin kusursuz olması için titiz bir çalışma yürütüyoruz.İstişare toplantılarımızla 2017 yılında yapılacak projelerin son şeklini veriyoruz.Çok şükür 2016 yılında planladığımız hedeflerin üstünde çalışma gerçekleştirmişiz.Bütün gayretimiz hedefimiz vatandaşlarımızı daha huzurlu ve daha mutlu olmalarını sağlamaktır. Yapacağımız çalışmalarımızla hemşehrilerimizin daha da hayatlarını kolaylaştırıp daha yaşanabilir bir Kocasinan sunacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.