MHP Melikgazi İlçe Teşkilatı Başkanı Ertuğrul Yücebaş, Pazar günü gerçekleşecek olan 12. Olağan kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.

Parti il binasında düzenlenen basın toplantısında Ertuğrul Yücebaş, Pazar günü gerçekleşecek olan 12. Olağan Melikgazi İlçe Teşkilatı Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı. Basın toplantısında konuşan Yücebaş, “Kayseri Melikgazi ilçesi 12.Olağanüstü kongre takvimi devam etmekte olup bu süreçte 8 Ocak Pazar günü Tuana düğün salonunda Melikgazi kongremiz yapılacaktır. Millet iradesine ipotek konmaya çalışıldığı, birliğin ve beraberliğin zedelendiği, bölücü ve hainlerin peşrev çektiği bir yılı geride bıraktık. Türk’ün kanı ile canı ile kurduğu vatanımız üç cephede hainlerle, bölücülerle, kalkışmacılarla mücadele etmektedir. Dünyada başka bir ülke yoktur ki üç cephede üç ayrı terör örgütü onun uzantıları ve destekçileri ile mücadele etsin. Türkiye karanlık bir tüneldedir ve acilen bu karanlık tünelden atılacak adımlarla çıkarılmalıdır. Vatanımızın yegane umudu ve son kalesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve liderimiz Sn. Dr. Devlet Bahçeli Beyin yanında yer alarak lider, teşkilat ve doktrin ilkesinden taviz vermeden hem ülkeme hem de şehrime siyaset ve insani olarak katkı sunmak için mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden 08 Ocak 2017 Pazar günü yapılacak olan 12. Olağan kongrede Melikgazi ilçe başkanlığına yeniden aday olduğumu açıklıyorum.

Bu kutlu yürüyüşümüze destek veren, adaylık açıklamama katkıları ile bizleri onurlandıran günümüze kadar maddi manevi desteklerini esirgemeyen başta ilçe yöneticilerimiz olmak üzere il başkanımız ve ilçe başkanlarımıza, mahalle başkanlarımıza gecesini gündüzüne katan kadın kolları başkanımıza ve yöneticilerine belediye meclis üyelerimize geçmişten bugüne kadar teşkilatımıza emeklerini esirgememiş olan dava büyüklerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”diye konuştu.

GÜLDEN ÇOKTAN

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla