ZEHİR KUSASICALAR

Burada patlama oldu 17 emanet kınalı kuzu hakkın rahmetine kavuştu. Sonra sarf edilen sözler hep aynıydı.  Onlar bize emanetti. Gün içinde aklımıza gelmiyor belki esnaf bunu düşünerek satış yapmıyor halk bunu düşünerek davranmıyor ama neyse.

Manisa’da olan bu zehirlenme olayında ihmali ve parmağı olanlar inşallah zehir kusarlar. En tepedekinden en aşağıya her kim varsa buna sebep olan.  Anlaşılmayan bir şey var aylar önce yine toplu halde hastaneye kaldırılan bir asker grubu var ama sebep yok. Sayın bakanımız çıktı Zehirlenme belirtisi yok dedi. Olay kapandı gitti. O zaman üzerinde titizlikle durulsaydı şimdi bu olay olur muydu sizce.  Şahsen yemek şirketi bence ilk müdahale edilmesi gereken yerdi.

Ama böyle zaman zaman gündeme gelen olaylarda inatla görmezden gelinen yerler oluyor ya… Maden şirketleri  yada böyle yemek şirketleri mesela insanın aklında soru işaretleri oluyor.

Bu dünya kimseye kalmaz azizim. Bunu biraz çok unutmasak ne iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.