ARGINCIKSPOR SEZONU AÇTI

Gelecek sezon Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Argıncıkspor  sezon açılışını kulüp binasında gerçekleştirdiği organizasyonla başlattı.

A takımı gelecek sezon Süper Amatör Küme’de yer alacak ilimizin köklü kulüplerinden Argıncıkspor Argıncık sahaları yanında bulunan kulüp binasında sezonu açtı. Yeşil beyazlılar daha sonra sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Musa Soykarcı, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyesi Şevki Dursun, kulüp yetkilileri kulübün A takım, U19, U17, U16 ve U15 takımlarının sporcuları katıldı. Sezon açılışında konuşma yapan başantrenör Bülent Yılmaz, “Argıncıkspor 1974’de kurulan uzun yıllardır Kayseri amatörüne hizmet veren bir kulübümüz. Bizim burada maddi çıkar olmaz. Burası aile ortamının olduğu maddiyatın olmadığı bir kulüptür. Geçen sezon zaman zaman sıkıntılar yaşadık ama şampiyon olduk. Biz burada yeneriz yeniliriz ama para olmaz. Antrenman sonrası yemek yeriz, pikniğe gideriz ama burada para mevzuu konuşulmaz. Bu sene de Argıncıkspor’a yakışır bir mücadele sergileyeceğiz. Son olarak sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. DNZ Mabilya’ya Rozella Mobilya’ya teşekkür ederiz” dedi. NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.