Başkan Büyükkılıç Tınaztepe Sosyal ve Spor Tesislerinde

Tınaztepe Sosyal ve Spor Tesislerin de incelemelerde bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, bu tesisin bir eğitim ve kurs yuvası olduğu gibi bölgenin sosyal yaşamına da renk ve hareketlilik kazandırdığını söyledi.
Tınaztepe Sosyal ve Spor Tesislerin de devam etmekte olan YGS ile LYS kurs öğrencileri ile sohbet eden ve derslerine konuk olan Başkan Memduh Büyükkılıç, öğrencilere tecrübeleri ve eğitim hayatından örnekler vererek başarının sırrının günlük ve düzenli çalışmaktan geçtiğini kaydetti.
Tınaztepe tesisinin çok amaçlı ve büyük ölçekli bir bölge tesisi olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi olarak eğitime ve öğretime büyük önem veriyoruz. Çünkü geleceğe önem veriyoruz. Bir gün bu yönetim ve hizmet kadrolarına bu gençler gelecek ve onlar idare edeceklerdir. Onların bilgili, tecrübeli ve bilinçli olmaları son derece önemlidir. Üniversiteye hazırlık kurslarımız ile her yıl yüzlerce öğrencimizin üniversiteli olmalarına vesile oluyoruz. Bugün hem tesisimizi Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tuncay Demir ile gezdik ve incelemelerde bulunduk, daha da önemlisi öğrencilerimiz ile sohbet ettik. Onlara moral verdik” dedi.
Kurs örencilerin yoğun ilgi gösterdiğini ve hepsinde büyük bir istek ve şevk bulunduğunu bu açıdan eğitime yapılan yatırımlara önem verdiklerini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, Tınaztepe tesisinin bir eğitim yuvası olması yanında aynı zamanda bir eğlence, dinlenme ve spor yapma merkezi olduğunu sözlerine ekledi.
YGS ile LYS kurs öğretmen ve öğrencileri ise Melikgazi Belediyesi’nin üniversiteye hazırlık kursları ile adaylara sağladığı destek ve imkânlardan dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkür ettiler. -İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.