Başkan Çelik Gültepe Bulvarı’nda

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, şehrin en önemli akslarından olacak olan ve yapımı devam eden Gültepe Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Başkan Çelik, yolun bir bölümünde yapılan asfaltlama çalışmalarını da yerinde takip etti.
Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Gültepe Bulvarı’nda çalışmalar yoğun bir şekilde sürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yolun Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndan Aşık Veysel Bulvarı’na kadar olan bölümünde incelemelerde bulundu. Çalışmaların son durumunu yerinde gören Başkan Çelik, Gültepe Bulvarı’nın temelinin kısa süre önce atılmış olmasına rağmen önemli bir mesafe kat ettiklerini söyledi.
50 metre genişliğinde ve 2 bin 700 metre uzunluğunda olan Gültepe Bulvarı’ndaki asfaltlama çalışmalarını da takip eden Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, bir ara çalışmalara bizzat katıldı. Başkan Çelik, yolun asfaltlaması tamamlanan kısımlarının İmar Planında yer alan yol bağlantıları da yapılarak trafiğe açılacağını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.