Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Şehir Terminali ve Batı Garajında incelemelerde bulundu. Başkan Çelik, her iki terminalde de çalışanlar ve yolcularla görüştü.

 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Şehirlerarası Otobüs Terminalini ziyaret etti. Bürokratları ile birlikte Terminale giden Başkan Çelik, şehirlerarası otobüs firmalarının çalışanlarıyla görüştü. Terminalle ilgili sorular yönelten ve otobüs firmalarının çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Başkan Çelik, yolcularla da sohbet ederek memnuniyetlerini aldı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, terminal ziyaretinde güvenlik tedbirleriyle ilgili de bilgi aldı. Başkan Çelik, güvenlik kameralarının takip edildiği kontrol odasına da girerek yapılan çalışmaları inceledi.
Başkan Mustafa Çelik, Şehirlerarası Otobüs Terminalinin ardından batıdaki ilçelerden gelen araçların yolcu indirme ve bindirme yeri olan Batı Garajını gezdi. Burada da çalışanlar ve vatandaşlarla görüşen Başkan Çelik, Batı Garajı ile ilgili görüşlerini aldı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, insan sirkülasyonunun fazla olduğu yerlerde vatandaşların aldıkları hizmetin kalitesini görmek için sık sık ziyaretler yaptığını belirtti ve hizmet kalitesini artırmak için gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla