Melikgazi Belediyesi araç parkını genişletiyor

2016 yılının ilk 11 ayında Melikgazi Belediyesi araç parkına 25 hizmet aracını Melikgazililerin hizmetine sunduklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak kiralık hizmet aracı uygulamasından vazgeçtiklerini söyledi.

 
Dizel motorlu 4 panelvan
2016 yılı içerisinde toplam 29 hizmet aracının alınarak birimlerin hizmetine sunduklarını kaydeden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:
“Melikgazi Belediyesi olarak ilçemizin doğu ile batı arası kuş bakışı 65 km hizmet alanında ise yol uzunluğu oldukça fazladır. Bu kadar geniş alana yayılmış olan bir yerleşim alanında etkin ve verimli hizmet sunulabilmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikle yerinde hizmet alanları ile seri ve hızlı bir şekilde sunulması içinde araç gereç parkının yeterli olması gerekmektedir. Belediye olarak bu anlayış ile zabıta, fen, temizlik, park bahçe gibi birimlerde hizmet araçlarının tamamının resmi olmasını istedik ve araç parkını genişletmeye ihtiyaçtan dolayı karar verdik. Bu amaç ile resmi plakalı araçlar ile bundan böyle hizmet sunulacaktır. Resmi araçlar ile oto kontrol sistemi daha kolay uygulanabilmekte olup tüm araçlarda araç takip sistemi mevcuttur. Toplam olarak 2016 yılında 29 hizmet aracı, iş makinesi ve kamyonet olmak üzere 29 araç satın alındı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.