Başkan Çelik vatandaşları dinledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bir süre önce hizmete giren Beyaz Masa Mobil ve Kent Timi çalışmalarını yerinde inceledi. Beyaz Masa Mobil’e konuk olan Başkan Çelik, burada halkın taleplerini dinledi.

 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her gün şehrin farklı mekanlarında halkın ayağına giden Beyaz Masa Mobil’in çalışmalarını Fatih Mahallesi’nde takip etti. Başkan Çelik, Beyaz Masa Mobil’de Felahiye’nin Acılı köyünden gelen vatandaşla bizzat görüştü. Bu uygulamayla halkın taleplerini alarak çözüm ürettiklerini ifade eden Başkan Çelik, vatandaşa kahve hediye etti.
Mobil Beyaz Masa uygulamasının başarıyla devam ettiğini belirten Başkan Mustafa Çelik, Kent Timi aracının da şehri dolaşarak belediye çalışmalarını denetlediğini dile getirdi. Beyaz Masa Mobil’in gittiği her yerde halkın büyük ilgisiyle karşılaştığını ifade eden Başkan Çelik, “Bizi bize şikayet edin diye vatandaşın ayağına gidiyor, taleplerini alıyoruz. Bugüne kadar 1000 civarında bildirim oldu. Bunların gereğini yaparak geri dönüşümde bulunuyor ve talep sahibini bilgilendiriyoruz. Vatandaşlarımızdan da olumlu tepkiler alıyoruz. Kent konforunu daha üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.