Başkan Çolakbayrakdar iftarda vatandaşlarla birlikte

Farklı mahallelerde düzenlediği iftar programları ile vatandaşı aynı sofrada bir araya getiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu sefer de Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleriyle birlikte iftar açtı. Ramazan ayında paylaşmanın önemine dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, iftar vaktinin feyzini Kocasinan sakinleriyle yaşamanın huzur verici olduğunu söyledi.

FARKLI MAHALLELERDE DÜZENLEDİĞİ İFTAR PROGRAMLARI İLE VATANDAŞI AYNI SOFRADA BİR ARAYA GETİREN KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, BU SEFER DE FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİRLİKTE İFTAR AÇTI. RAMAZAN AYINDA PAYLAŞMANIN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKEN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, İFTAR VAKTİNİN FEYZİNİ KOCASİNAN SAKİNLERİYLE YAŞAMANIN HUZUR VERİCİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, iftar öncesi masaları tek tek gezerek, vatandaşlarla sohbet etti.
İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da bağışlanmak, cehennemden kurtulmak olan 11 ayın sultanı Ramazan ayında sona doğru yaklaştık. İnşallah rahmetinde, mağfiretinde ve bağışlamasında nasibi olanlardan oluruz. Rabbim; sağlık, sıhhat içerisinde nice nice bayramlara ulaşmayı nasip eylesin. Mevlam, bu vatan topraklarında bayrağımızın gölgesinde özgür bir şekilde ezanımızı dinlerken nice nice bayramlar yapabilmeyi nasip etsin” temennisinde bulunarak sözlerini tamamladı.
İftarın ardından eski Ramazanların ruhunu yaşatan Kocasinan Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri çerçevesinde sergilenen gösteriler, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.
Başkan Çolakbayrakdar, program sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile birlikte Nuh Ağa Camii’nde teravih programına katıldı. Daha sonra vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, çocuklara Kocasinan Çocuk Dergisi’ni dağıtırken, vatandaşlara ise hurma ve limonata ikram etti.
Program, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.