Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan’ın hizmet ağı büyüyor”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Mimarsinan Mahallesi’nde yapımı devam eden 8 bin 520 metrekare alana sahip yeni nesil pazar yerinin inşaatını inceledi.
Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı değerlendirmede, yeni nesil pazar yeri ile Kocasinan’ın hizmet ağının hızla büyüdüğünü vurguladı.

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, MİMARSİNAN MAHALLESİ’NDE YAPIMI DEVAM EDEN 8 BİN 520 METREKARE ALANA SAHİP YENİ NESİL PAZAR YERİNİN İNŞAATINI İNCELEDİ.

Geçtiğimiz günlerde Erciyesevler Semt Pazar yeri inşaatını inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, ilçede dönüşüm ve değişimi hızlandırmak için çalışmaları sıklıkla yerinde incelemeye devam ediyor. Bu çerçevede Mimarsinan Pazar yeri alanını inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında birim müdürlerinden detaylı bilgi aldı.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Mimarsinan Mahallesi’nde vatandaşlara daha iyi imkanlarda hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Türkiye’ye örnek teşkil edecek olan yeni nesil pazar yerimiz 8 bin 520 metrekare alanda yapılıyor. Yeni nesil pazar yerinin içerisinde; vatandaşların alışveriş yaparken dinlenmeleri için kafeteryalar, daha sağlıklı yaşamaları için spor yapabilecekleri fitness salonları, aktivite için derslikler ve düğün salonu bulunan sosyal bir yaşam merkezi inşa ediyoruz. Burada hem Kocasinan Akademi’nin değişik eğitim birimleri, hem de Kocasinan Spor Kulübü’nün sportif faaliyetlerini yürütebileceği büyük bir tesis yapıyoruz. Mevcut pazar yerimizi de yeniliyoruz. Esnafımıza ve hemşerilerimize daha kaliteli hizmet sunmak için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Çok amaçlı olarak kullanılacak olan pazar yerlerimizde hem vatandaşlarımızın hem de esnafımızın yüzü gülecek” diye konuştu.
Başkan Çolakbayrakdar ayrıca, “Kocasinan ilçemize yapılabilecek her ne varsa en iyisini yapabilmenin çabası içerisindeyiz. Şimdiden sosyal tesis ve pazar yerimiz ilçemize ve Kayseri’ye hayırlı uğurlu olsun” dedi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.