Başkan Gülcüoğlu: “Gençlerimize güveniyoruz”

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu YGS sınavı ile ilgili olarak yayımladığı yazılı mesajında, “Ülkemizin geleceği, yarınları olan gençlerimize güveniyoruz” dedi.
Başkanı Şinasi Gülcüoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Günümüz dünyasında eğitim ve bilim ülkelerin gelişmesinde en önemli etkenlerden biridir. Ülkelerin kalkınmışlık göstergeleri arasında eğitim önemli bir yer edinmektedir. Bu çerçeveden bakınca çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için ülkemizin eğitimli, yetişmiş insan gücüne her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Bizler ve aileleriniz sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Üniversite eğitimi sayesinde ülkemiz için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan; milli ve dini değerlerini bilen, başarılı bir neslin yetişmesi en büyük temennimizdir. Büyük bir azim ve çabayla sınava hazırlanan tüm öğrencilerimizin, ülkemizin geleceği için en iyi şekilde yetişmiş, donanımlı, birer birey olma yolunda bu önemli aşamayı başarılı bir şekilde geçireceklerine yürekten inanıyorum. Sınava girecek tüm öğrencilerimize emeklerinin karşılıklarını alacakları bir sınav temenni ediyor, başarılar diliyorum.” -İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.