BOCCE MİLLİ TAKIMI POLONYA’DA

Kayseri Gençlik Hizmetleri Spor Etkinlikleri Kulübü Sporcumuz Rabia Nur Boyraz’ın da  kadrosunda yer aldığı milli takım Polonya’ya gitti.

Bedensel Engelliler Boccia Milli Takımımız BİSFED Avrupa Bölgesel Açık Boccia Turnuvası için Polonya’ya gitti. Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanlığının 2017 faaliyet programında yer alan ve 05-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında Polonya’nın Poznan şehrinde düzenlenecek turnuvaya Boccia Milli Takımımızdan BC3 branşında Yavuz Acar ve Göksel Palak ile BC4 branşında ise Kayserili Rabia Nur Boyraz ve Salim Yalçınkaya ülkemizi temsil edecekler. Turnuvayla ilgili konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici yaptığı açıklamada “Polonya’daki BİSFED Avrupa Bölgesel Açık Boccia Turnuvasında mücadele edecek Boccia Milli Takımımızın en iyi sonuçla ülkemize döneceklerine inancının tam olduğunu belirterek, Milli Takımımıza ve Kayseri’nin Boccia daki gururu Rabia Boyraz’a turnuvada başarılar diledi. KURUM HABERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.