KAYMOS Başkanı Yakup Deveci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, şehri ilgilendiren bir durum olduğu zaman Kayseri’deki tüm kurumların birlik ve beraberlik örneği sergilediğini vurgulayarak, “Bizler Kayseri sevdalısıyız.” dedi.

 
Kısa adı KAYMOS olan Kayseri Mobilya Sanayiciler Derneği’nin yönetimini makamında ağırlayan Başkan Çolakbayrakdar, genel kurulda güven tazeleyen yönetimi tebrik ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu.
Kayseri’nin mobilyada bir dünya markası olması adına ortak bir gaye olduğunu belirten Başkan Çolakbayrakdar, Mobilya Fuarı’na her zaman destek vereceklerini belirtti. Başkan Çolakbayrakdar, “Yeter ki şehrimizin sanayisi ve ticareti gelişsin. Sanayi ve ticaretin gelişmesi hem Kayseri’ye hem de Ülkemize katkı sunacaktır. Güçlü ve Büyük Türkiye için Kayserimizden başlayarak çalışmaları artırmamız lazım. Biz Kocasinan Belediyesi olarak bu çalışmalara her zaman destek vereceğiz.” diye konuştu.
KAYMOS Başkanı Yakup Deveci de dernek hakkında bilgiler vererek, derneğin yapacakları çalışmalardan bahsetti.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla