Doç. Dr. Keçeci’nin Kitapları “Çok Satanlar” Listesi’nde

Robotik Mühendisliği Serisi kitapları en çok indirilen kitaplar arasında yer aldı.

 
Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Faruk Keçeci’nin, İtalya University of Cassino, South Latium Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Marco Ceccarelli ile yazdığı, Robotik Mühendisliği Serisi kitaplarının elektronik (e-book) versiyonları, en çok indirilen kitaplar arasında yer aldı.
Makine Mühendisliği alanında ABD’nin en önemli kuruluşlarında bir olan, Amerikan Makine Mühkendisleri Derneği (ASME ) yayın evi tarafından İngilizce yayınlanan “Mobile Robots Dynamic Environments ve Designs and Prototoypes of Mobile Robots” kitapları, kendi kategorisinde en çok indirilen 10 elektronik kitap arasına girdi.
İki yıllık bir çalışmanın ürünü olan kitaplar ABD’nin, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Central Florida ve Princeton gibi önemli üniversitelerinin yanı sıra İsviçre, Almanya, Avusturalya ve Çin’in önde gelen üniversite kütüphanelerinde de yer alıyor.
Kitaplar, Amerikan Makine Mühendisleri Derneği’nin web sitesinden indirilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.