EFE HALİL “HEDEFİMZ BELLİ”

 

Kayserispor’un geçen sezon kadrosuna kattığı Kayserili genç futbolcu Efe Halil Özaslan yeni sezonu ve takımı değerlendirdi.

Erzurum’da takımla birlikte kampta olan Özarslan: “Takım olarak alışmaya başladık. Bütün futbolcular Sumudica’nın karakterini, hırsını ve azmini öğrendi. Hocamız oyunculara arkadaş gibi davranıyor. Türkiye’ye başarılı olmak için geldiğini bizlere çok iyi gösterdi. Yeni sezona çok güçlü bir şekilde, iyi antrenmanlar yaparak hazırlanıyoruz. Bu sezon hedefimiz diğer takımlar gibi ligde kalmak değil üst sıralara oynamak olacak. Başkanımız Erol Bedir bu hedef için çok fedakarlık yaptı. Bunu da zaten taraftar, camia ve şehir zaten görüyor. Bizlere sadece sahaya çıkıp rakiplerimize karşı kazanmak kalıyor. Kayserispor artık sıradan bir Anadolu takımı değil, herkes Kayserispor’un nasıl bir marka haline geldiğini sezon herkes görecek” diye konuştu. NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.