Entrikalar

Daha sezon tamamlanmadan menajerler su üstüne çıkmaya başlıyor. Hem geziyorlar hem karıştırıyorlar. Suyu bulandırma yönünden bu insanlar bire birdir. Hazır olan anlaşmayı bozuyorlar bozanları var. Tam el sıkışma durumuna gelmişken iptal olan transferler.

Mesela Kayserispor’u baz alırsak Deniz Türüç ile ilgili kulübe gelen çok talep varama hepsi menajerlerden.  Daha bir kulüpten resmi bir teklif tok. Ama menajerler yağıyor. E biz biliyoruz da yönetim bilmiyor mu nasıl hareket edeceğini…

Bakın Rotman olayına; takımlar işi kendi aralarında halletti. Kayserispor başkanı Bedir direk Göksel Gümüşdağ ile kararlaştırdı ve transfer halloldu. Araya girmek isteyen menajerler yada diğer takımlar saf dışı kaldı taraftar anlaştı oldu bitti. E taraftar anlaşınca biz nasıl ekmek yiyeceğiz derdinde olan insanlar bir çok takımı karıştırmaya çalıştığı gibi Kayserispor’u da karıştırmaya çalışıyor. onlar da kendilerince haklı onlar da ekmek yiyorlar ama bazen entrikaları pahalıya mâl oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.