ERKİLETSPOR SPOR OKULLARI DUR DURAK BİLMİYOR

İlimizde bir çok kategoride faaliyet gösteren Erkiletspor yıl boyunca devam eden spor okullarında yetiştirdiği futbolcuları profesyonel kulüplere yolluyor.

Çalışmalarına Hashalıcı Halı sahada  devam eden Erkiletspor Spor Okulları Zeki Akparlar nezaretinde son olarak 17 yaşındaki Volkan’ı Osmanlıspor’a yollamıştı. Geçtiğimiz dönemlerde de alt yapısından yetişen bir çok ismi profesyonel kulüplere yollayan Erkiletspor liglerde mücadele ettiği takımların sezon öncesi antrenmanlarına devam eden mavi – beyazlılar boş durmuyor.  Erkiletspor olarak 12 ay boyunca çok yoğun şekilde çalışmalara

devam ediyor.

AKPARLAR, TRANSFERLERİMİZ DECAM EDECEK

Deneyimli teknik direktör Zeki Akparlar, Erkiletspor’un profesyonel kulüplere sporcu göndermeye devam edeceğini kaydetti.

Konu ile ilgili açıklama yapan mavi – beyazlı kulübün koordinatörü ve baş antrenörü Zeki Akparlar, “Senelerdir profesyonel kulüplere sporcu yolluyoruz. Son olarak Osmanlıspor’a Volkan’ı yolladık. Elimizde başarılı sporcularımız var. İleride onların da transfer haberini alacaksınız. Erkiletspor sporcu yetiştirmeye devam edecek” dedi. CEMİL MACİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.