EROĞLU: SARIZIMIZ BÜYÜYOR

Son zamanlardaki çalışmaları ile halkın takdirini kazanan Sarız belediyesi, belediye bütçesinden 2 araç daha alınarak araç sayısını 12’ye çıkardı. Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu, “Sarızımız her geçen gün gelişiyor. Kendimizi yenileyen ve geliştiren bir belediye olacağız.”dedi.

Belediye bütçesinden alınan 2 yeni araç için tören düzenlendi. Belediye olarak her geçen gün imkânları elverdiği ölçüde araç filosunu büyüttüklerini kaydeden Sarız’ın CHP’li İlçe Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu, “Sarız’ımız her geçen gün daha da büyümesini arzu ediyoruz. Nüfusumuz son olarak yaklaşık 9 bin 700 olarak kayıtlara geçti. İşte bu noktada tüm halkımıza hizmet ulaştırabilmek için sürekli olarak kendini yenileyen ve gelişen bir İlçe Belediyesi olma gayreti içindeyiz. Onun için bizler her 3-4 yıl zaman dilimleri arasında imkânımız ölçüsünde iş makinesi ve araç alımı yaparak bu doğrultuda yolumuza devam ediyoruz. Zira İlçe Belediyesi olarak Komşu  İlimiz Kahramanmaraş sınırındaki Yeşilkent Mahallemize ile en kırsal mahallemizden olan Büyükörtülü mahallemize kadar, İlçemizin en ücra köşesine kadar ulaşmamız gerekiyor. Bununda en temeli güçlü bir araç filosuna sahip olmak. Sarız Belediyemiz bunu yapıyor ve gelişen İlçe halkına hizmetlerini arttırarak yoluna devam ediyor” diye konuştu.

GÜLDEN ÇOKTAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.