ERTAN TAŞTAN MÜLK OFİSİ İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI

Ertan Taştan Mülk Ofisi’nin ikinci şubesi İldem’de açıldı. Açılışı Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Ertan Taştan, önceliklerinin para değil insan kazanmak olduğunu ve şeffaf ticaret anlayışı benimsediklerini ifade etti.

Emlak sektöründeki başarılarıyla dikkat çeken ve Talas’taki şubesinin ardından İldem’de de ikinci şubesini açan Ertan Taştan Mülk Ofisi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Tok: “İlk tanıştığımızda yüzündeki heyecanı gördüğüm Ertan Taştan kardeşim, görüyorum ki heyecanından hiçbir şey kaybetmemiş. Azimli çalışmalarıyla ve işine sahip çıkışıyla da karakterli duruşunu takdir ederek takip ediyorum. Kendisine hayırlı olmasını diliyorum ve bol kazançlar diliyorum. Teşkilattaki duruşuyla, aldığı görevi yerine getirmesiyle hepimizin sevdiği bir kardeşimiz. Allah hayırlı kazançlar nasip etsin” diye konuştu.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın: “Emlak sektörünün zorlukları ortada. Talas’taki şubesinden dolayı tanıdığım ve çalışmalarından ötürü takdir kazanan Ertan Taştan’a yeni şubesi hayırlı olsun. Allah utandırmasın, hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin. Sektör zor ama Ertan kardeşimiz değerli ve işini doğru yapan bir insan. Bundan sonraki çalışmalarında da aynı azim ve kararlılıkla ilerlemesini diliyorum” dedi.

Ertan Taştan Mülk Ofisi Sahibi Ertan Taştan: “Talas’ta faaliyet gösterdiğimiz emlak sektöründe artık yeni şubemiz İldem’de. Kayseri’ye ve emlak sektörüne hayırlı olsun. İnşallah nice güzel işleri hep birlikte yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı.
Açılış merasimi kurban kesimiyle son buldu.
HABER: SALİH ZEKİ ÇETİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.