Forum Kayseri Uçuruyor

Kayseri’nin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri; kampanyalarıyla, sürprizleriyle Kayserililere kazandırmaya devam ediyor. Forum Kayseri 19 Şubat’a kadar aynı gün içersinde 350 TL ve üzeri alışveriş yapanlara kazandırdığı Türk Hava Yolları’ndan 50 TL’lik indirim çekiyle, Kayserililerin ayaklarını yerden kesecek.

Kayserililerin vazgeçilmez adresi Forum Kayseri, Kayserililere yine kazandırıyor. Türk Hava Yolları’yla 50 TL’lik indirimli uçma imkanı sunan kampanyadan, Forum Kayseri’den 19 Şubat tarihine kadar aynı gün içerisinde 350 TL ve üzeri alışveriş yapanlar faydalanabilecek.

Alışveriş fişleriyle birlikte 10-19 Şubat tarihlerinde 10.00-22.00 saatleri arasında Forum Kayseri Danışma Noktası’na giderek onaylatan ziyaretçiler 50 TL’lik indirim çeklerini alabilecekler. Kampanyadan 30 Haziran tarihine kadar faydalanabilen ziyaretçiler Türk Hava Yolları konforuyla istedikleri yere indirimli uçabilecekler.  Ziyaretçiler, 19 Şubat tarihine kadar Forum Kayseri’de kurulan THY Satış Ofisinden, 19 Şubat tarihinden sonra ise Kayseri Erkilet Havaalanı satış ofislerinden çeklerini bilete çevirebilecekler.

Forum Kayseri önümüzdeki günlerde de alışveriş yaptıkça kazandıran, sürpriz dolu kampanyalar düzenleyerek Kayserililere ayrıcalık tanımaya devam edecek. –SELMA KÖSEDAĞ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.