GKV’liler Kayseri Erciyes kayak eğitim kampında

Akademik başarıları yanında sosyal ve kültürel çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle de isminden sıkça söz ettiren Gaziantep Kolej Vakfı öğrencileri Kayseri Erciyes Kayak ve Eğitim Kampına katılmak üzere Kayseri’ye hareket etti.
GKV Özel Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yeliz Bircan rehberliğindeki kafilede 5 öğretmen ve 52 öğrenci yer alıyor. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerinden oluşan bir kafile Kayseri Erciyes Kayak ve Eğitim kampına katılmak üzere bu gün sabah saatlerinde Gaziantep’ten hareket etti. GKV Özel Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yeliz Bircan başkanlığındaki kafilede 5 öğretmen ve 52 öğrenci yer alıyor. Öğrencilerin yoğun geçen akademik çalışmalarında sportif faaliyetlerle stres atmalarını sağlayacak olan kamp süresince düzenlenecek bir birinden farklı etkinliklerde yer alacak. İki gün sürecek olan kayak eğitim kampına katılan öğrencilerin heyecanları gözlerinden okunuyordu. Bugün Kayseri Erciyes Kayak ve eğitim kampına ulaşması beklenen öğrencilerin kamp programına başlayarak etkinliklere katılacakları ifade edildi. -İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.