KEKİLLİ KAYSERİLİLERİ MEST ETTİ

Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında etkinliklerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi ünlü sanatçı Murat Kekilli’yi Kayserililerle buluşturdu. Kekilli Kayseri’ye yağdırdığı övgülerle gönülleri mest etti.

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen konserde büyük ilgi gören Kekilli Kayseri’den övgüyle bahsederken Kayseri’nin sıcaklığın ve kardeşliğin gerçekten var olduğu bir şehir olduğunu söyledi. Konserde salon tıklım tıklım dolarken birçok vatandaş da konsere ayakta eşlik etti. Kayseri’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Murat Kekilli, ‘Gerçekten sevmek isteyen insanlar Kayseri’ye gelsin” dedi. Kayseri’nin önyargısız insanların yaşadığı şehir olduğunu dile getiren Kekilli, “Sıcaklığın, muhabbetin, kardeşliğin içten gelerek gerçekten var olduğu şehirdir Kayseri” sözleriyle de vatandaşı mest etti. Konser sonrası Konser boyunca Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü Kayserilileri coşturan Murat Kekilli’ye teşekkür ederek çiçek ve ‘Şehir Kültür Sanat’ dergisinin son sayısını hediye etti.
–SELMA KÖSEDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.