GÜLBAHAR YİNE YAPTI YAPACAĞINI

Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate antrenörü Tekin Balkaya’nın sporcusu Gülbahar Gözütok  yer aldığı milli takım madalya ile döndü.

Bosna Hersek’in ev sahipliği yaptığı 17. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Balkan Şampiyonası’nda Türkiye rüzgarı esti. Geçtiğimiz günlerde Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Balkan Şampiyonası’nın son gününde takım mücadeleleri yapıldı. Şubat ayında Bulgaristan’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası öncesi son büyük turnuva olan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Balkan Şampiyonası’nda Türkiye zirveyi kimseye bırakmadı. Organizasyonda 17 altın, 13 gümüş, 19 bronz olmak üzere toplam 49 madalya kazanan Türkiye, takım halinde Balkan Şampiyonluğu’nu ilan etti. Şampiyonada Kayserinin Karatedeki gururu ve İl Müdürlüğü Karate antrenörü Tekin Balkaya’nın sporcusu Gülbahar Gözütok milli formayı terletti. Gülbahar Gözütok’un yer aldığı Ümit Bayan Kumite Takımı şampiyonada takım halinde 3. olarak bronz madalya ile kürsüde yer aldı. Spor Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.