Merkezi Kayseri’de bulunan Bekaş İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, Kayseri’de meydana gelen hain terör saldırısının ardından, “Bu hain saldırı milletçe birlik olmamız gerektiğinin altını bu kez güçlü bir şekilde çizdi.” dedi.
Yazılı açıklamasında, hassas bir dönemden geçen Türkiye’de her şeye rağmen iş dünyasının büyümeye odaklı hareket ettiğini söyleyen Karahasanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Biz inşaat sektöründe yer alan bir firma olarak çok sayıda Doğu, Güneydoğulu kardeşimizle omuz omuza çalışıyor, yeni nesiller için yaşanılır projeleri hep birlikte inşa ediyoruz. Onları herkesten çok biz biliriz. Bu kardeşlerimiz ülkesi, milleti için gerektiğinde herkesten bir adım önde giderler.
Son hain saldırı milletçe birlik olmamız gerektiğinin altını bu kez güçlü bir şekilde çizdi. Bu saldırı sonrasında Diyarbakır, Yüksekova gibi kentlerden gelen tepkiler, Ege’den, Karadeniz, Akdeniz’den yükselen haykırışlar aslında birbirimize daha da kenetlenmemizi sağladı. Bu millet bölünme oyununa gelmedi, gelmeyeceğini de gösterdi. Bu vesileyle şehit olan tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, ailelerine sabır diliyorum.”

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla