Hiçyılmaz: “Odamızı eski günlerine döndürmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz”

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz KTO’yu eski günlerine döndürmeye çalışan menfaat gruplarına izin vermeyeceklerini söyledi.

KAYSERİ TİCARET ODASI BAŞKANI MAHMUT HİÇYILMAZ KTO’YU ESKİ GÜNLERİNE DÖNDÜRMEYE ÇALIŞAN MENFAAT GRUPLARINA İZİN VERMEYECEKLERİNİ SÖYLEDİ. 

KTO seçimlerinde aday olduğunu açıklayan Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, son 4 yılda Kayseri Ticaret Odası’nda yenilikçi, şeffaf, hizmet ve üye odaklı anlayışı hakim kıldıklarını ve art niyetli çalışmalara izin vermeyeceklerini ifade etti. Başkan Hiçyılmaz konuyla ilgili yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“ Ticaret Odası büyük bir değişim geçirmiş, yaptığımız icraatlar, faaliyetler ve yatırımlar gerek Kayseri, gerekse Türkiye ölçeğinde iş dünyasının büyük ilgi ve beğenisine mazhar olmuştur. Bilindiği üzere ‘Yeni Dönemde Yeni Projeler’ başlığıyla Kayseri’ye büyük katkı sağlayacak ve Kayseri ticaretinin önünü açacak 10 Projeyi kamuoyu ile paylaşmıştım. Bu projeler hem ulusal hem de yerel basında büyük yankı uyandırdı.
Bugünlerde yaptığımız icraatlar ve açıkladığımız projeler karşısında söyleyebilecek sözü dahi olmayan rantçı, menfaatçi grupların Kayseri ticaretini ve Kayseri Ticaret Odası’nı eski karanlık günlerine döndürmeye çalıştığını, bu kirli zihniyetin tekrar hortladığını görmekteyiz. Kayseri ticareti veKayseri Ticaret Odası üyeleri için iş dünyasının yakından tanıdığı bu müfterilere karşı olan mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğimizi ve Kayseri Ticaret Odası’nı eski günlerine döndürmeye çalışan menfaat gruplarına izin vermeyeceğimizi tüm kamuoyuna saygıyla bildiririm.” -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.