İLK 20 KİŞİYE BÜYÜK İNDİRİM

Kayseri’nin en donanımlı tur şirketi 38 Travel 2017’ye iddialı girdi. 2017 yılının bütün turları açıldı ve ilk 20 kişi erken rezervasyondan yararlanacak.

38 Travel 2017’ye iddialı girdi. Türkiye’nin her yerine düzenledikleri turlar ile sektöründe başarı yakalayan 38 Travel, 2017’de birçok şehir seçeneğiyle de dolu dolu bir başlangıç yaptı. Erken rezervasyon yaptıran ilk 20 kişiye ise indirim kampanyasından yararlanacak. 38 Travel İşletmecisi Sibel Yıldırım, bünyelerinde kokartlı bir rehber bulundurduklarını ifade ederek, internet üzerinden tur satın almak isteyen müşterilerine de web sitesinin açılışının müjdesini verdi. Yıldırım, “Bünyemizde devlet onaylı kokartlı bir rehberimiz bulunmaktadır. Bundan sonra kendi turlarımıza kendi rehberimizle çıkıyoruz.  Bu bizim için çok büyük bir avantaj. Yeni bir web sitesi yaptırdık. Web sitemiz önümzüdeki günlerde hizmete girecek. Artık müşterilerimizin ofisimize gelmesine gerek kalmadı. İnternet üzerinden istedikleri turları satın alabilecekler. Bu hafta içinde halkımızın hizmetine sunacağız.”diye konuştu.

TATİLE GÜÇLÜ GİRİYORUZ

Turların yanında aynı zamanda tatil düşünenlere çok fazla seçenek sunduklarını söyleyen Yıldırım, “ 2017’nin bütün turları açıldı.  İlk yirmi kişi erken rezervasyondan yararlanarak indirimli gidiyor. Bilbortlarımızda yine aynı şekilde reklam işine girilecek. Şanlıurfa, Mardin turlarımız açıldı. GAP turlarımızı çok bekleyen vardı. Olaylardan insanlar çekiniyordu gitmeye ama şimdilik bir sıkıntı yok. Geçen yıl üç kez deneme amaçlı Ege-Akdeniz turları yaptık. Ve büyük bir rağbet gördü. Bu yıl yine açtık. Orta Avrupa, Kıbrıs turlarımız var. Tatile bu güçlü giriyoruz. Çok güzel ve geniş bir otel yelpazemiz var.”diye konuştu.

GÜLDEN ÇOKTAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.