Kocasinan Belediyesinden daha güvenli hizmet

Kocasinan sınırları içerisinde tüm asansörlerin daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak üzere ayda bir kez bakımını ve yılda bir kez de periyodik kontrollerini gerçekleştiren Kocasinan Belediyesi, ilçe sakinlerinin daha kaliteli ve daha güvenli bir yaşam sürmesini sağlıyor.
İnsanların can güvenliği her şeyden önemli olduğunu belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların sağlığına, huzuruna, mutluluğuna ve güvenliğine önem verdiklerini, bu nedenle asansör denetimi ve güvenli kullanımı konusunda son derece titiz çalıştıklarını vurguladı.
“Kocasinan Belediyesi olarak ilçe sakinlerimizin daha kaliteli ve daha emniyetli bir yaşam sürmeleri için yoğun gayret sarf ediyoruz.” diyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan sınırları içerisinde 2 bin 958 adet asansörde denetim yapıldı. Denetimleri yapılan asansörlerin yüzde 80’ine denk gelen 2 bin 385 asansörümüzü güvenli kullanılabilir hale getirdik. Diğer asansörlerinde daha güvenli ve daha emniyetli olması için yoğun gayret gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar sözlerini, “Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi asansör denetiminde da önceliğimiz vatandaşımızın can güvenliği ve memnuniyetidir. Kocasinan sakinlerimizin daha güvenli ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yoğun gayret sarf etmeye devam edeceğiz.” diyerek noktaladı. -KURUM BÜLTENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.