Kocasinan’da sağlık günleri tüm hızıyla devam ediyor

Kocasinan Belediyesi, daha sağlıklı ve daha bilinçli toplum yetiştirmek için hayata geçirdiği ‘Kocasinan Akademi Sağlık Günleri’ projesi tüm hızıyla devam ediyor.
Proje kapsamında Kayabaşı Semt Konağı’nda gerçekleşen seminerde, ‘Kadınlarda sık görülen jinekolik hastalıklar ve kısırlık tedavisi’ konusunda kadınlara bilgiverildi. Seminer, kadınlar tarafından büyük bir beğeniyle takip edildi.
Kocasinan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organize ettiği seminerde, Acıbadem Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Dr. Çağlar Yazıcıoğlu, kadın hastalıkları hakkında detaylı bilgiler verdi. Kadınların dikkat etmesi gereken sağlık problemlerini anlatanUzman Doktor Çağlar Yazıcıoğlu, kadınları karşılaşabilecekleri hastalıklara karşı ne tür önlemler alacakları konusunda slayt eşliğinde bilgilendirdi.Uzman Doktor Çağlar Yazıcıoğlu, kadınların sorularını yanıtlamasıyla seminer sona erdi. -KURUM BÜLTENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.