Kocasinan’da asfalt şantiyesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Kocasinan Belediyesi, çevreye duyarlılığıyla 154 bin metrekare alana sahip Kayseri’nin en büyük asfalt şantiyesi kuruluyor.
Kocasinan’da her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedeflediklerini ifade eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Dünya standartlarına uygun, çevreye duyarlı ve yüzde yüz yerli üretim olan ‘Asfalt Plenti’ ile saatte 240 tonluk kapasiteye sahip asfalt üretimiyle daha hızlı, daha ekonomik ve daha kaliteli üretim imkanı sunacaklarını vurguladı.“Asfalt sezonuyla ‘Yeni Kocasinan’da yeni yollar yaparak ve yenileyerek, yollarımızı daha konforlu hale getireceğiz.” diyen Başkan Çolakbayrakdar, “Hummalı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Yeni asfalt plentimiz ile dünya standartlarında asfalt sereceğiz. Böylelikle yollarımızı daha konforlu ve sağlıklı hale getireceğiz.” dedi. Asfalt şantiyesi hakkında detaylı bilgi veren Başkan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti, “Asfalt şantiyesi içerisinde asfalt plent tesisi ve üniteleri, idari bina ve asfalt için kullanılan 10 adet hangar, yol yapımında kullanılan alt, temel ve mıcır stok alanları olacak. Yeni nesil teknolojik sistemli greenplent serisi ‘Asfalt Plenti’, çevreyle dost ve ağır hizmetlere dayanıklı özelliğiyle çevreye en ufak zarar vermeden kaliteli hizmetler vereceğiz. Çevre ve insan zararının bulunmaması nedeniyle taş mastik asfalt uygulamasını tercih ettik. Ayrıca çevreye uygun elektronik rezistansı ısıtma tertibatı kullanılacak.”
Başkan Çolakbayrakdar sözlerini “Vatandaşımızın hizmet kalitesini doğrudan etkileyen tesis, daha kaliteli, daha az maliyetli ve daha uzun ömürlü asfalt üretimi sağlayacak. Amacımız Kocasinan’ı her yönüyle daha ileriye taşıyarak, en güzel hizmetleri vatandaşımızın hizmetine sunmaktır.” diyerek noktaladı. -İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.