KTO, Akreditasyon Denetiminden Başarı İle Geçti

Kayseri Ticaret Odası, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi denetimlerini başarı ile geçti.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, bir hedefi daha gerçekleştirdiklerini ve akreditasyon denetiminden başarı ile geçtiklerini belirterek, “Üyelerimize kaliteli hizmet sunma noktasında, Türkiye’de ve dünyada bulunan meslek odalarına örnek olma vizyonumuzu gerçekleştirme yolunda önemli bir adım daha attık” dedi.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun sık sık bahsettiği gibi beş yıldızlı hizmet veren bir Oda konumunu, yapılan denetim sonucunda taçlandırdıklarını ifade eden Hiçyılmaz, “Denetimleri gerçekleştiren Türk Loydu Denetçisi Berker Telek ve denetimlerde gözlemci olarak yer alan TOBB Akreditasyon Kurulu Sekreterliğinden Özge Karatepe’ye teşekkür ediyorum. Üyelerimize sunduğumuz hizmetlerimizin hem kaliteli hem de akreditasyon sistemine uygun olduğunu bir kez de onların ağzından duymak bizi memnun etti. Bundan sonraki çalışmalarımızı da aynı duyarlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.
Bu başarıdan ötürü, öncelikle çalışanları kutladığını ifade eden Hiçyılmaz, “Yönetimin hedeflerini gerçekleştirilmesi yolunda personelin önemli ve büyük roller üstlendiğini biliyoruz. Görevlerini başarıyla yerine getirmelerinden dolayı her birini ayrı ayrı kutluyorum. Oda organlarında bulunan üyelerimizin de kendi zamanlarından feragat ederek, oda çalışmalarına katkı sağlamaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Odamızın asıl sahibi olan tüm üyelerimize de Oda etkinliklerine katılmalarından dolayı şükranlarımızı sunuyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Hiçyılmaz, TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çerçevesinde sürdürdükleri faaliyetlerle yetinmeyerek, TOBB’a bağlı oda ve borsalar içinde örnek olacak çalışmaları yapmaya gayret göstermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.