LİSELİLER MADALYA İÇİN YÜZDÜ

Okullu genç kızlar ve genç erkekler yüzme il birinciliği geçtiğimiz gün Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Olimpik havuzunda yapıldı.

İki gün süren Okullu genç kızlar ve genç erkekler (liseliler) yüzme yarışları sona erdi. 10 okul takımı olmak üzere ferdi sporcularla 29 okulun mücadele ettiği yarışlara 58 erkek, 45 kız sporcu katıldı. Toplam 109 sporcunun yer aldığı müsabakalar sabah ve akşam seansı olarak iki seansta yapılırken yarışlara toplam 103 sporcu boy gösterdi.  Bu sene yarışlara geçen senelere nazaran daha fazla sporcu öğrencinin katıldığını kaydeden Kayseri Yüzme İl Temsilcisi ve ulusal hakem olan Memiş Haskaraman, “Lisanslı sporcu sayısı ile doğru orantılı olarak okul yarışlarında da arttı. İki gün süren yarışlar bir birinden heyecanlı müsabakalara sahne oldu. Burada sevindirir olan asıl şey ise okullarımız buraya sadece yer almak için katılmayıp derece için yer almışlar. Öğrenci kardeşlerimiz kulüp sporcusu ayarında yarışların oluşmasını sağladılar. Burada bütün öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür etmek isterim. Ayrıca dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederim” dedi. İlyas Kaplan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.