Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Eğitim ve Eğitimciye Yatırım Yapıyoruz”

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile yurdun her köşesinde fedakârca görev yapan tüm öğretmenlerin bu anlamlı günlerini kutladığını söyledi.

 
Sanat ve Meslek Edindirme ile
Çocuk Meclisi kurslarında eğitim veren öğretmenlere
Melikgazi Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme ile Çocuk Meclisi kurslarında eğitim veren öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Gününde bir araya gelerek NECİP FAZIL KISAKÜREK YILDIRIM BEYAZIT SOSYAL VE SPOR TESİSLERİNDE akşam yemeği ikramında bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, öğretmenlere Muharrem Ayı ile özleşen aşure ikramında da bulunulduğunu kaydetti.
Kutlama programına Melikgazi Belediyesi Başkan Yardımcıları, Belediye daire müdürleri ile Melikgazi Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim kursları ile Çocuk Meclisi kurslarında görevli öğretmenler katıldı.
Eğitimin ve eğitimcinin dostu olduğunu gerçekleştirmiş olduğunu, yatırım ve hizmetlerle de…
Melikgazi Belediyesi’nin eğitimin ve eğitimcinin dostu olduğunu gerçekleştirmiş olduğunu, yatırım ve hizmetlerle de her zaman tescillediğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi olarak 2000 yılında Keykubat Mahallesi’nde çok amaçlı ve büyük ölçekli bir park yaparak 24 Kasım Öğretmenler Parkı ismini vermiştik. O günden bugüne kadar yatırım, onarım ve bakım yapmadığımız okul kalmamıştır. Bu yetmediği gibi 10 okul inşa ederek bölge halkının hizmetine sunduk. Bugüne kadar 45 okulda öğretmenler odası tanzim ve döşemesi yaptık. Okullara açık alan ve kapalı alan spor sahaları, vermiş olduğumuz eğitim kursları, hep eğitim ve eğitimciye yapılan yatırımlardır.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.