MÜCADELE BİTMEDİ! GELECEK YÜZ YIL MÜSLÜMAN TÜRK’ÜN OLACAKTIR!

 

Kayseri demokrasi sınavında önemli bir sınav atlattı. Darbe söylentilerinin ayyuka çık­masının ardından vatanına ve devletine sahip çıkan Yüce Türk Milleti, bir destan daha yazdı.

Kalkışmanın ilk anlarından itibaren avucunu ovuşturanlar milletin kadife eldiven içerisinde sakladığı çelik yumruktan kur­tulamadı.

Daha önceki yazılarımda da ifade ettiğim üzere Ergeno­kon, Balyoz, casusluk derken Türk Silahlı Kuvvetlerinin içini boşaltan hainler, bu süreçte oldukça güçlendi. Üzüntüm o dur ki; TSK’ya bu operasyonlar yapılırken mevcut siyasi iktidar maalesef bunlara sessiz kaldı, göz yumdu.

Vatanını milletini seven TSK’nın şerefli askerleri vatan haini suçlamasıyla kelepçelenerek görevlerinden uzaklaştırılırken, malum medya bunu halka bu­günkü FETÖ’cülerin istediği gibi aktarmaktan imtina etmedi. İnşallah bu süreçten yeterince ders alınmıştır. Öyle olduğunu görüyorum,

Belli başlı insanlar dışında kim­se bunlara karşı çıkmadı, diren­medi. Suçlu suçsuz demeden yüzlerce vatan evladı hapislere tıkıldı. Hal böyle olunca hain­lerin planı çok güzel işlemeye devam etti.

Biz o günlerde de bunların yanlış olduğunu suçlu ile suçsuzun ayırt edilmeden içeri tıkıldığını haykırdık. Gün geldi bu hainler kendilerine bırakılan makam­larda ihanet planlarına devam ettiler.

Ve sonunda işin ucu mevcut Cumhurbaşkanımız’a kadar uzanınca iş herkes bunun farkına geçte olsa vardı. Çünkü mesele artık cumhurbaşkanı, başbakan ve hükümet meselesi olmaktan çıktı ve vatan meselesi millet meselesi olduğu anlaşıldı.

Hamdolsun, yine bugünleri iyi atlattık. Şimdi önümüzde ciddi bir süreç var. Artık daha dikkatli ve uyanık olmalıyız. İşi ehline vermeli vatan sevdalılarının önünü açmalıyız.

İhanet şebekelerine karşı çok ama çok dikkatli olmalıyız. Çünkü onlar büyük bir projenin ürünü. Bu mesele sadece 3-5 yıllık bir mesele değil, 100 yıllık bir mesele.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekası için bunu yapmak bu hanileri ilelebet bu makamlar­dan uzak tutmak zorundayız. Çünkü gelecek yüz yıl Müslüman Türk’ün olacaktır.

Bu hainler o kadar uyanık ki; hala kendini deşifre etmeyen­lerin belli makamlarda kalmış olabilme ihtimali bile ürkütücü.

Düşünsenize 3 yıldır FETÖ ile et­kin bir şekilde mücadele ediliyor fakat hala en önemli görevdeki isimlerin başucundaki insanlar hain çıkıyor, FETÖ’cü çıkıyor.

Demek ki; mücadeleyi daha kararlı yapmalıyız. Bu mücadele amansız bir şekilde devam et­meli. Suça bulaşmamış olmaları onların kurtarır yanı olmamalı. Ama artık taban dediğimiz kesi­minde herhangi bir rehabiliteye ihtiyaç duymadan doğruyu gör­meli, yanlıştan dönmelidir.

Ne böldürecek vatanımız ne de devletimiz var.

Devlet ebed müddettir. Yega­ne mücadelemiz Devletin baki kalmasıdır. Şahısların görünürde bir önemi yoktur.

HALKIN DARBESİ,

DARBELERİN KUBBESİ

Son yaşanan darbeden sonra milletin darbesi artık tarih bo­yunca darbelerin kubbesi olarak anılacaktır. Öyle ki; ondan üste bir darbenin olması herhalde mümkün değil.

Darbeye karşı mücadele de Kayseri’de başta Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik olmak üzere, Mustafa Elitaş’ı, Ahmet Çolakbayrakdar’ı, Memduh Büyükkılıç’ı, Mahmut Hiçyıl­maz’ı, Hüseyin Akay’ı, tebrik etmek istiyorum. Vali Süleyman Kamçı’nın da duruşunu da birkez daha tebrik ediyoruz.

Bununla birlikte En büyük başa­rı tabi ki; Emniyet müdürü İbra­him Kulular’ın ve vatan sevdalısı komutanlarımızındır.

Özellikle sokacağa çıkmaktan imtina etmeyen Yüce Türk Mil­leti, bir kez daha “Bütün Türkler bir ordu” deyişinin içini doldur­muş, “Millet eğilmez” anlayışını perçinlemiştir.

Son söz olarak Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş’in ifade ettiği üzere; “En kötü demokrasi bile en iyi diktatörlükten daha iyi­dir” deyişinin bizlere en anlamlı miras olduğunu bir kez daha anlamış olduk.

Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.

Allah Müslüman Türk’ü korusun ve yüceltsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.