Özvatan Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen halk toplantıları bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleşti. Özvatanlılar, Belediye Başkanı Halit Demir’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletirken, Başkan Demir, kum ocağı ve güneş enerjisi müjdesi verdi.

ÖZVATANLILAR BULUŞACAK

Rutin olarak her yıl Özvatan Belediyesi tarafından gerçekleşen halk buluşması halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Hiçbir yarım yapmaksızın her belediyeye eşit şekilde hizmet götürdüklerini ifade ederken birçok projenin de müjdesini verdi. Halk buluşması hakkında açıklama yapan Başkan Demir, “Önümüzdeki yaz döneminde yapılacaklar hakkında istişare ettik. İlçemizde gerçekleşen şenliklerin daha güzel ve geniş çaplı olması noktasında da bilgi alışverişi yaptık. Önümüzdeki günlerde yurt dışında olan derneklerimize, hemşerilerimize 15 günlük ziyaretler düzenleyeceğiz. Ve biz gurbetçilerimize önem veriyoruz. Onlar  buraya geldiği zaman  nerede konaklayacaklarını, daha rahat konfor sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. Ve bu ay içerisinde Çok büyük çapta Özvatanlılar Buluşması düzenleyeceğiz. “diye konuştu.

EKMEK KAPISI OLACAK

Belediyenin kapısının vatandaşlara her an açık olduğunu kaydeden Başkan Halit Demir, yakın zamanda faaliyete geçecek olan güneş enerjisi ve kum ocağı projelerinin de müjdesini verdi. Başkan Halit Demir, her iki proje sayesinde vatandaşın iş sorununa çözüm bulunacağını, ilçenin de değerinin artacağını sözlerine ekledi.

GÜLDEN ÇOKTAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla