Sahabiye Mahallesi sakinleri uzlaşma için ilk adımı attı

Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Sahabiye Kentsel Dönüşüm Uzlaşma Ofisi, büyük ilgi görüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Uzlaşma Ofisi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in, 147 yıllık belediye tarihinin en önemli projesi olarak kamuoyuna sunduğu Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nde 7 Kasım Pazartesi günü uzlaşma görüşmelerine başlandı. Sahabiye Kentsel Dönüşüm Uzlaşma Ofisi’nin açılmasıyla başlayan görüşmelerde ilk günden itibaren büyük bir yoğunluk yaşanıyor.
Sahabiye Kentsel Dönüşüm Uzlaşma Ofisi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, uzlaşmak için gelen vatandaşlarla görüştü. Uzlaşma Ofisi’nde bulunan dev proje maketiyle Sahabiye’nin yeni çehresini gören vatandaşlar Başkan Mustafa Çelik’e projeyle ilgili beğeni ve takdirlerini dile getirdiler.
Uzlaşma Ofisi’ndeki vatandaşlarla tek tek görüşen Başkan Mustafa Çelik, Kayseri’nin toplam 4 milyar TL maliyetli dev projesinde yerini alacakların şanslı olduğunu dile getirdi.

2 (İHA/KAYSERİ-İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.