Serkan Tok Güven Tazeledi

KAYSERİ (İHA/KAYSERİ-İHA)

Şehir Tiyatrosu’nda yapılan MHP Kocasinan İlçesi 12. Olağan Genel Kurulu’na MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP 25. dönem milletvekilleri Hasan Ali Kilci, Süleyman Korkmaz, MHP İl Başkanı Baki Ersoy, MHP Kocasinan ilçe Başkanı Serkan Tok ve çok sayıda partili katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, “Kahpece, kalleşçe bir saldırının sonucunda 29 vatan evladımız şehadet şerbeti içti. Acımız büyük, milletimizin başı sağ olsun. Elbette bu saldırılar bizi yıldıramayacak, bu saldırılar ülkücü hareket var oldukça, Türk milliyetçileri ayakta oldukça Allah’ın izniyle istediklerini sonucu elde edemeyecekler. Böyle bir günde teşrifleriyle bu salonu şereflendiren sizlerle bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
MHP İl Başkanı Baki Ersoy ise, “Kötü bir güne uyandık. Gönül isterdi ki Türkiye’nin ilk kongresini daha güzel bir günde yapalım. Ama biz her zaman ifade ediyoruz. Ama birinci mücadelemiz ülkücü yeminimiz de olduğu gibi tüm şer odaklarını son nefer ve son nefese kadardır ve bu mücadeleden yılmayacağız, yıkılmayacağız. Bu anlamda dün gerçekleştirilen hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” diye konuştu.
Kongreye tek liste ile giren ve göreve yeniden seçilen Serkan Tok, “Yürütmekte olduğum bu şerefli görevi tekrar baş koymanın gururunu ve şuurunu yaşıyorum. Teşkilatımla beraber bu 5 yıllık sürece denk gelen yerel ve genel seçimler hep artan, üstüne konan çalışmalarla dolmuştur. Nitekim de genel başkanımızda bu gururu bize taçlandırmış, Türkiye’nin ilk kongresini onurunu Kocasinan ilçesine layık görmüştür. Çocukluk yıllarımdan beri mesup olduğum davamdan bir geri dönüşümüz olmadı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.