Talas’ın nostaljik nikah salonu hizmete hazır

Talas Belediyesi, tarihi Tablakaya Mahallesinde restorasyonunu tamamladığı eski belediye binasındaki evlilik merkezinde ilk nikahı kıydı. Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun kıydığı nikah sonrası çiftler fayton turu ile gezinti yaptı.
Tarihi Tablakaya Mahallesinde yapımını tamamladığı Evlilik Merkezi Başkan Palancıoğlu’nun kıydığı ilk nikahla görücüye çıktı. Seçim vaatleri arasında Evlilik Merkezi olarak projelendirdiği sosyal mekanın Talas’ın tarihi dokusuna çok yakışır bir merkez haline geldiğini belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Talas’ta farklı bir evliliğe imza attık. Belediyemizde beraber çalıştığımız Murat Kilit kardeşimizin resmi nikahını yaptık. Kilit ailesi aslında 7 senedir evli ve çocukları olan bir ailemiz. Bu durumu resmi nikahla resmiyete bindirmiş olduk. Şimdide çiftimize Talas’taki Türkiye’nin en güzel en ekonomik fayton turunu hediye ederek gezdiriyoruz. Yakın bir zamanda resmi açılışını da yapacağız. Ben çiftimize mutluluklar diliyorum. Allah mesut bahtiyar etsin diyorum” dedi.
Seçim vaatlerinden Evlilik Merkezi ve Fayton projelerini hayata geçirerek bir bütünlük sağladıklarını söyleyen Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, evlenecek çiftleri doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla zengin Talas’a nikah kıymaya beklediklerini ifade etti. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.